Pradinis >> Privatumo politika

Privatumo politika

Svetainė macikulageriai.lt, pasiekiama iš https://macikulageriai.lt/, vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiami informacijos tipai, kuriuos renka ir fiksuoja macikulageriai.lt ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Renkamą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

  • Teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
  • Tobulinti, individualizuoti ir išplėsti mūsų svetainę
  • Suprasti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine
  • Kurti naujus produktus, paslaugas ir funkcijas
  • Bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo paslaugas, teikti jums atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su svetaine, rinkodaros ir reklamos tikslais.
  • Siųsti jums el. laišką
  • Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui

Žurnalo failai

macikulageriai.lt laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos hostingo įmonės tai daro ir dalį hostingo paslaugų analizės. Žurnalo failais renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia informacija, kurią galima identifikuoti. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje, rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir žiniatinklio švyturiai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, macikulageriai.lt naudoja „slapukus“. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų nuostatas, ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas pasiekė ar aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį, tinkinant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Informacija vaikams

Kita mūsų prioriteto dalis – vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti savo veiklą internete, dalyvauti joje ir (arba) stebėti ir vadovauti.

Skip to content